Регистрирай Free
Първа на Дир | Днес | Лайф | Новини | Каталог | Глог Влез в поща Поща | транзит транZит

Майорка повали Райо Валекано след драма в края
БГНЕС - 11 Февруари 19:23
Ведат Мурики отбеляза победния гол за тима от Балеарските острови в 92-та минута.
Спорт / Други

Станимира Петрова ликува със златото на Купа“Странджа“
БГНЕС - 11 Февруари 19:16
Родната звезда, която е 4-кратна носителка на трофея, успя да преодолее съпротивата на китайката Чан Юан.

Григор: Годината сега започва, така че съм щастлив
БГНЕС - 11 Февруари 19:01
Нашият тенисист не съумя да стигне до втора титла от началото на годината след поражение от Юго Умбер на финала в Марсилия.

И Уилиам Чолов със сребърен медал от“Странджа“
БГНЕС - 11 Февруари 18:50
Родният талант отстъпи на актуалния световен шампион при 22-годишните Жавохир Уматалиев от Узбекистан с 0:5 съдийски гласа.

Щутгарт спечели домакинството си на Майнц 05
БГНЕС - 11 Февруари 18:46
Третият в класирането триумфира с 3:1, а Майнц продължава борбата си за оцеляване.

Черно море представи отбора за пролетта с разгром над Добруджа
БГНЕС - 11 Февруари 18:35
Пред повече от 1500 зрители на стадион“Тича“в морската ни столица хеттрик реализира Васил Панайотов, а по веднъж се разписаха Атанас Илиев и Алекс Фернандес.

Арсенал не допусна изоставане от лидерите след рецитал на“Лондон Стейдиъм“
БГНЕС - 11 Февруари 18:23
“Топчиите“постигнаха звучна победа с 6:0 след два гола на Букайо Сака и по един на Уилям Салиба, Габриел Магаляеш, Леандро Тросар и Деклан Райс.

Димитров отстъпи на Умбер в спора за титлата в Марсилия
БГНЕС - 11 Февруари 18:10
Българинът загуби с 4-6, 3-6 и не успя да прибави към колекцията с трофеи, след като триумфира в Бризбън по-рано през годината.

Ясен Радев със сребро на Купа“Странджа“
БГНЕС - 11 Февруари 18:03
В много здрав финал в категория до 54 кг националът ни отстъпи на узбекистанеца Хужаназар Нортожиев с 2:3 съдийски гласа.

Болоня се разправи с Лече, без голове между Монца и Верона
БГНЕС - 11 Февруари 18:00
Сам Беукема, Рикардо Орсолини (2) и Йенс Одгаард вкараха попаденията за Болоня, който се изравни с четвъртия в таблицата Аталанта.